Úvod   Ilustrátoři   Výběry a porovnání

Výběr ilustrací podle motivů


stopy a šifry


Zdeněk Burian

povídky a čtení na pokračování - Dobrodružný svět ročník 5. (Spravedliví muži z Cordovy, Případ Juliána Clifforda, Brána hrůzy), Pionýr ročníky 25. (Opálová kobra) a 29. (Černí detektivové), Ahoj na neděli ročník 3. (Tvář z podsvětí), Květy ročník 17. (Rudá kapela hraje Hitlerovi) a Signál ročník 1. (4 dny komisaře Maigreta)


Adolf Born

povídky a čtení na pokračování - Pionýr ročníky 13. (Kletba knihy), 15. (Zvláštní příhoda na venkovském sídle, Jak byl odhalen špión B 45?) a 20. (Smrt lovce orchidejí) až 21. (Případy kapitána Martina), Sedmička ročníky 2. (Sedm křížků v notýsku) a 3. až 4. (Liščí stopa)


Oldřich Jelínek

povídky - Pionýr ročníky 15. (Tři studenti), 16. (Stříbrná hvězda), 17. (Dobrodružství umírajícího detektiva) a 18. (Záhada v Egyptském muzeu)


Karel Franta

povídky a čtení na pokračování - Pionýr ročníky 19. až 20. a 23. (Dobrodružství tajného agenta Pankráce Tangenta), Ohníček ročníky 28. (Prázdninové případy Sherlocka Holmese), 31. (Holmesův telefonický případ), 32. (Případ záhadného zmizení) a 33. (Holmesův chemický případ)


Jan Brychta

povídky a čtení na pokračování - Pionýr ročníky 9. (Modrý rubín), 12. (Klub zrzavých), 14. (Společnost věčné punčochy), 15. (Tajemný dům) a 16. (Stříbrný had)


Jan Goth

čtení na pokračování - Malý čtenář ročník 57. (Stříbrný had)